Král všech verzí - Dozer 6 Urus 6

 

U příležitosti osláv 20. narozenin Dozer / Urus přináší GEOFF Anderson novou verzi 6. Představuje vše, co očekáváte od dokonalého outdoor oblečení, které odolá jakékoli situaci, co vás potká na rybách. Ať už lovíte z břehu nebo z lodi, na sladkých vodách nebo na slaných. Verze 6 kraluje všem dosavadním verzím.

GEOFF Anderson už dvě desítky let přináší všem milovníkům outdoorových aktivit víceúčelové bundy Dozer a kalhoty Urus. Nejnovější verze 6 je velmi kvalitním a současně ekologickým oblečením s garancí extra dlouhé životnosti.


Verze 6 představuje souhrn dlouholetých zkušeností společnosti GEOFF Anderson v oblasti požadavků zákazníků - rybářů. Dozer 6 a Urus 6 je 100% voděodolné a prodyšné oblečení, které vás udrží v suchu, teple a pohodlí, dokonce i v tom nejhustším dešti a silném větru. Je vyrobeno z materiálů odolných vůči slané vodě. Rezistence oblečení vůči slané vodě je dovedena do naprosté dokonalosti díky zipům YKK® AquaGuard®, které stejně odolají účinkům mořské vody. Praktické a vysoce funkční kapsy, které charakterizovaly bundy Dozer a kalhoty Urus už na začátku, zůstaly zachovány. Stejně ikonický a klasický vzhled bundy Dozer dotvářejí kapsy na hrudi. Celý design nové verze 6 slaví jednoduchost aniž by oblečení ztratilo jakoukoliv svoji funkční vlastnost. Dostupné ve třech barevných provedeních (zeleno-modrá kombinace, černá, leaf-maskáč).
 


 

Funkční vlastnosti

GEOFF Anderson nabízí ve verzi 6 nejekologičtější a nejodolnější oblečení, které vydrží více a má delší životnost s garancí 100% nepromokavosti, prodyšnosti a odolnosti vůči slané vodě. Verze 6 je králem všech dosavadních verzí Dozer Urus.


Bunda Dozer 6

 • Špičková kapuce se šňůrkou, kterou můžete stáhnout a nastavit si na požadovanou délku, a to jednou rukou. Velikost kapuce si můžete upravit podle vlastních požadavků - velmi praktické, pokud máte na hlavě čepici.
 • Nové zapínání na manžetě s uzavíráním Hypalon a patentovaným suchým zipem Velcro®
 • Flexibilita bundy byla vylepšena a upravena tak, aby vám umožnila ještě větší komfort při jakékoliv aktivní činnosti. Zaručuje dostatek volnosti pohybu v ramenou bez omezení. Stejně ještě větší míru volnosti pohybu zaručují i přidáné záhyby,
 • dvě voděodolné přední kapsy umístěné na hrudi,
 • dvě kapsy s klopami a s YKK® zipy,
 • jedna velká kapsa na zádech,
 • vnitřní kapsa Napoleon překrytá klopou,
 • kapsy jsou voděodolné vůči dešti, sněhu a mořským vlnám, např. pokud se ponoří kapsa do vody nebo není úplně zazipsovaná, voda do ní sice pronikne, ale vy zůstanete v suchu

 

kapuce
Kapuci si můžete pomocí šňůrky nastavit na požadovanou velikost jednou rukou.
manžeta
Detail na stahovací šňůrku na kapuci
 
manžeta
Zapínání na manžetě s uzavíráním Hypalon a suchým zipem Velcro®
rukáv
Manžeta na rukávu s dírkou na palec, která chrání zápěstí vůči chladu
dve vodeodolné predné vrecká na hrudi
Dvě voděodolné přední kapsy na hrudi 
Zips je chránený poklopom pre ešte väčšie pohodlie v oblasti brady
Zip s poklopem pro ještě větší pohodlí v oblasti brady


 

Kalhoty Urus 6

 • Vysoce střižený pás zakryje vaše záda. Nastavitelné šle. Elastický pás se přizpůsobí vaší velikosti,
 • Navrženy tak, aby v oblasti kolen byla zaručena volnost pohybu bez omezení, oblast kolen a zadku speciálně chráněna před chladem - zaručeno vysoké pohodlí při sezení a klečení,
 • Přední zapínání s voděodolným YKK zipem,
 • Lehká podšívka vám poskytne extra komfort během vysoké aktivity,
 • Kalhoty mají ve spodní části extra dlouhé voděodolné zipy a nově navržený uzavírací systém v oblasti vašich bot. Velmi snadné otevírání zipu.
 • Dvě voděodolné kapsy s klopami,
 • Dvě prostorné kapsy na stehnech, jedno z nich s přídavní kapsou

 

bočné priestranné vrecko
Velká kapsa na boku stehna
zapínanie
Suchý zip na spodku kalhoty
extra dlhé zipsy na nohe
Extra dlouhé voděodolné zipy ve spodní části